KONST / Litografier / Färglitografi 12308105
nr 1230 8105
Sven X-et Erixson
(1899-1970), Sverige
Färglitografi, Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, daterad 58, PT, Stockholm. Motivet: 36x44
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 21 januari 2019
kl 20:56:04
500 kr
700 kr
21 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Sven X-et Erixson
Läs mer om Sven X-et Erixson